Ігор Терехов - Норману Фостеру: Харків – місто з європейськими амбіціями
25 травня 2022 12:27 Місто
Ігор Терехов - Норману Фостеру: Харків – місто з європейськими амбіціями Новий Генеральний план міста Харкова має випередити час та відповідати потребам майбутніх поколінь.

Про це заявив Харківський міський голова Ігор Терехов під час зустрічі з британським архітектором Норманом Фостером та його командою. Він зазначив, що місто потребує створення даун-тауну, сіті-центру та будівництва нових житлових мікрорайонів, а також сучасної транспортної інфраструктури.

«Все має бути продумано на багато років наперед, щоб відповідало потребам наступних поколінь. Харків – це унікальне місто із європейськими амбіціями. І для нас дуже знаково, що над створенням нового Генерального плану працює такий пул архітекторів», - наголосив мер Харкова.

Також у зустрічі взяла участь заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська. За її словами, Харків завжди був зразковим містом і залишається таким навіть за умов війни. Крім того, вона висловила впевненість, що після відновлення Харків також стане взірцем реалізації найкращих світових практик містобудування та прикладом для інших міст.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини