Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив співчуття у зв'язку зі смертю Володимира Крайнєва
29 квітня 2011 17:45
Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив співчуття у зв'язку зі смертю Володимира Крайнєва Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив співчуття у зв'язку зі смертю Почесного громадянина Харкова, видатного музиканта, всесвітньо відомого піаніста Володимира Крайнєва.
У телеграмі на адресу рідних і близьких музиканта говориться: «Харківська міська рада, її виконавчий комітет і я особисто висловлюємо співчуття рідним і близьким Володимира Всеволодовича Крайнєва. З глибокою скорботою харків'яни дізналися про смерть одного з кращих музикантів сучасності, громадського діяча, Почесного громадянина міста Харкова. Його будуть пам'ятати як віртуозного виконавця, талановитого педагога, вірного друга і патріота рідного міста. Світла пам'ять про Володимира Всеволодовича назавжди збережеться в наших серцях».

Нагадаємо, Володимир Крайнєв помер 29 квітня в місті Ганновер (Німеччина) на 68-му році життя. Причиною смерті музиканта стала аневризма легеневої артерії.

З 1992 року в Харкові щорічно проходить Міжнародний конкурс юних піаністів, організований Володимиром Крайнєвим і названий його ім'ям. Останній конкурс, на якому музикант був присутній особисто, пройшов у березні минулого року.

Володимир Крайнєв - народний артист СРСР і України, лауреат Державної премії СРСР, професор Московської консерваторії, Ганноверської вищої школи музики і театру, володар першої премії конкурсу ім. Чайковського (1970), лауреат міжнародних конкурсів піаністів у Лідсі (1963) і Віана да Мота в Лісабоні (1964).
Друкувати
Останні новини