Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав митрополита Харківського і Богодухівського Никодима з ювілеєм
18 квітня 2011 09:41
Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав митрополита Харківського і Богодухівського Никодима з ювілеєм 18 квітня 2011 почесному харків'янину, керуючому Харківської єпархії Української Православної Церкви митрополиту Харківському і Богодухівському Никодиму виповнилося 90 років.
В привітальній телеграмі Харьківського міського голови Геннадія Кернеса, зокрема, йде мова:
 
Ваше Високопреосвященство
вельмишановний владика Никодим!
Від щирого серця вітаю Вас з днем ​​народження!
У цей світлий день хочеться висловити найтепліші слова про Ваш особистий внесок у відродження духовності в нашій державі.
Приклад Вашого духовного служіння на шляху залучення людей до вічних істин добра є яскравим і переконливим для всіх, хто знайомий з Вашою подвижницькою діяльністю.
Своїм духовним досвідом, щедрістю душі, чуйним і доброзичливим ставленням до людей Ви заслужили любов і глибоку повагу Вашої пастви та громадськості.
Ваші праці, громадська діяльність, відданість справі, людяність відомі не тільки в нашому місті і в Україну, а й далеко за її межами.
З Вашим ім'ям пов'язані значні досягнення Української Православної Церкви, утвердження в суспільстві високих духовних християнських цінностей.
Для нас велика честь і щастя бути Вашими сучасниками, перебувати поруч з Вами, вчитися у Вас.
Дозвольте, вельмишановний владика Никодим, побажати Вам міцного здоров'я, духовної радості, благодатного натхнення і творчих сил.
Нехай Господь обдарує Вас своїми милостями і зміцнить ще многая і благая літа в доброму здоров'ї продовжувати Ваше самовіддане служіння Богові і людям.

 
Харківський міський голова                          Г.А.Кернес
Друкувати
Останні новини