Харківські школи об'єднають в загальну комп'ютерну мережу і обмежать доступ до шкідливих сайтів
01 березня 2011 13:46
 Харківські школи об'єднають в загальну комп'ютерну мережу і обмежать доступ до шкідливих сайтів Комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» завершило перший етап побудови мережі, яка об'єднає освітні установи міста. У рамках цього проекту до кінця року планується надання доступу до мережі Інтернет для більшості шкіл, гімназій, ліцеїв і дошкільних установ Харкова.

Захищений доступ в Інтернет по оптоволоконним каналах зв'язку надається вже 53 організаціям. Як повідомили в КП «Міський інформаційний центр», для підключених до мережі шкільних комп'ютерів обмежать доступ до шкідливих, непристойних і небезпечних сайтів. З цією метою, а також щоб заблокувати шкідливе і шпигунське програмне забезпечення, використовується високопродуктивна апаратна система фільтрації трафіку FortiGate фірми Fortinet, Inc. (Каліфорнія, США).
За оцінками фахівців, впровадження FortiGate в мережу освітніх установ міста не тільки підвищило безпеку і стабільність системи в цілому, але  й дозволило боротися з нецільовим використанням Інтернету.

Друкувати
Останні новини