Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля
24 квітня 2013 18:25
Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Українські ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, серед яких і харків'яни, відвідали ряд європейських країн у рамках Європейського Чорнобильського тижня.

Про це сьогодні, 24 квітня, в ході скайп-конференції «За майбутнє після Чорнобиля і Фукусіми» повідомила референт Чорнобильської історичної майстерні Любов Негатіна. За її словами, українські ліквідатори в рамках тижня відвідують ряд країн, у тому числі Англію, Шотландію, Польщу і Туреччину.

У скайп-конференції взяли участь українські ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, які розповіли про те, що вже вдалося зробити в рамках Європейського тижня Чорнобиля, і поділилися планами на майбутнє.

Так, голова Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль» Анатолій Губарєв повідомив, що 23 квітня він виступив з промовою у палаті представників парламенту Великобританії. Головною темою його виступу було можливе надання допомоги дітям, постраждалим від аварії на ЧАЕС, які потребують гуманітарної та матеріальної підтримки. За його словами, англійська сторона відгукнулася на проблеми чорнобильців і висловила готовність надати необхідну допомогу постраждалим.

Також у рамках Європейського тижня дій в Шотландії перебуває заступник голови Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль» Валерій Мальований, який також взяв участь у скайп-конференції.

«Ми сподіваємося, що європейська громадськість допоможе нам, оскільки ця проблема носить світовий характер», - зазначив Анатолій Губарєв.

Довідка. Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. У Харкові мешкає 6,3 тис. чоловік, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, з них - 4013 ліквідаторів наслідків аварії. Європейський тиждень Чорнобиля проходить 19-28 квітня у 10 країнах світу: Австрії, Німеччини, Великобританії, Голландії, Шотландії, Іспанії, Польщі, Туреччини, України та Білорусі. У рамках Європейського тижня проходять виставки, концерти і зустрічі зі школярами, приурочені до 27-ї річниці трагедії на ЧАЕС.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля Харківські ліквідатори заручилися підтримкою європейських країн для вирішення проблем наслідків Чорнобиля
Друкувати
Останні новини