Харків'янам розкажуть про особливості підводної фотографії
14 січня 2014 10:01
Харків'янам розкажуть про особливості підводної фотографії Творча зустріч із викладачами та вихованцями клубу підводної фотографії і дайвінгу «Дельта» пройде 17 січня (початок о 17:00) в галереї «Мистецтво Слобожанщини».

Як повідомляє Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, захід відбудеться в рамках виставки підводної фотографії «О! Н2О».

Викладачі та діти розкажуть про методи навчання підводному плаванню, технічні і художні особливості підводної фотографії, участь клубу в різних фестивалях та ін.

Нагадаємо, виставка «О! H2O» працює з 26 грудня до 18 січня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» (Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх).

Довідка. Клуб підводної фотографії і дайвінгу «Дельта» заснований понад 30 років тому. Вихованці навчаються плаванню, підводному плаванню в масці, трубці і ластах, дайвінгу і підводному фотографуванню. Клуб є семиразовим володарем головного призу Всесвітнього фестивалю підводних зображень, що традиційно проходить у місті Антібе (Франція).
Друкувати
Останні новини