Харків і Цинциннаті обміняються досвідом у питаннях паркового господарства
13 вересня 2012 13:58
Харків і Цинциннаті обміняються досвідом у питаннях паркового господарства Харків і його американське місто-побратим Цинциннаті обміняються досвідом у сфері паркового господарства.

Про це сьогодні, 13 вересня, на зустрічі із заступником міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігорем Тереховим повідомив директор Паркового комітету Цинциннаті Віллі Карден.

Він зазначив, що американська організація планує співпрацювати з Харковом у створенні маленьких парків. Можливе постачання з Америки лавок, урн тощо. Також планується запросити харківських фахівців до Цинциннаті для обміну досвідом.

«Харків - дуже чисте місто. Тут дуже доброзичливі люди. Також нам подобається, як ви прикрашаєте своє місто. Наприклад, як ви викладаєте різні слова і символи за допомогою квітів. Нам є чому повчитися у вас. А ми також допоможемо вашим фахівцям дізнатися щось нове у сфері парків», - підкреслив Віллі Карден.

Довідка. Парковий комітет міста Цинциннаті почав свою діяльність у 1906 році. З 1907 до 1925 року було створено 70 парків і майданів. Сьогодні парки в Цинциннаті займають понад 5 тис. га (10% від загальної площі міста). Сюди входять сім регіональних парків, 70 місцевих парків, 34 заповідники, 30 лісових ділянок, дев'ять оглядових майданчиків, 50 км пішохідних стежок, зоопарк Цинциннаті. В обов'язки Паркового комітету також входить управління міськими непарковими ресурсами, зокрема міським лісовим господарством, яке охоплює 80 тис. дерев.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини