Харків і Газіантеп - міста-побратими
15 квітня 2011 18:12
Харків і Газіантеп - міста-побратими 15 квітня в малому залі Харківської міської ради відбулося підписання договору про встановлення побратимських відносин між містом Харків (Україна) і містом Газіантеп (Турецька Республіка).

Договір про встановлення побратимських відносин підписали від Харкова - Харківський міський голова Геннадій Кернес, від міста Газіантеп - мер міста Газіантеп Асім Гюзелбей.
«У нас з'явилася не тільки ще одна можливість знайти друзів, але й прекрасні перспективи співпраці у сфері туризму, міського господарства, культури і освіти», - зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес.
Після підписання договору мери міст обмінялись пам'ятними сувенірами і символами своїх країн.
У церемонії підписання Договору взяли участь секретар Харківської міської ради Олександр Новак, заступники Харківського міського голови Ігор Терехов, Тетяна Таукешева, Світлана Горбунова-Рубан, а також радники міського голови, директори департаментів, депутати міської ради, представники делегацій міст-побратимів - учасників IV Туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі».
Підписання Договору про встановлення побратимських відносин відбулося в рамках IV Туристичного форуму "Харків: партнерство в туризмі", що проходить у Харкові 15-16 квітня.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини