Героя Радянського Союзу Михайла Карпєєва привітали з Днем визволення Харкова
23 серпня 2016 14:43 Суспільство
Героя Радянського Союзу Михайла Карпєєва привітали з Днем визволення Харкова Герой Радянського Союзу, генерал-майор авіації Михайло Карпеев сьогодні, 23 серпня, прийняв вітання з 73-ю річницею визволення Харкова від нацистських загарбників та 25-ю річницею Незалежності України.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса легендарного льотчика привітала голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна.

Вона побажала ветерану міцного здоров'я, довгих років життя і благополуччя в родині.

Довідка. Карпєєв Михайло Полікарпович народився 21 листопада 1922 року. Штурман 75-го гвардійського штурмового авіаполку гвардії лейтенант Карпєєв в роки війни здійснив 310 бойових вильотів, знищив 25 танків, 27 гармат, 40 автомобілів з військовим вантажем, 60 залізничних вагонів, сотні гітлерівців. Брав участь у визволенні міста Харкова. Звання Героя Радянського Союзу йому було присвоєно 29 червня 1945 року за проведені 100 успішних вильотів на літаках ІЛ-2 зі знищенням ворожої техніки і живої сили противника, 100 бойових вильотів на розвідку, 110 бойових вильотів для зв'язку з партизанами і за проявлені при цьому мужність, відвагу і героїзм.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини