Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини
06 жовтня 2011 18:16
Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 6 жовтня, провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Німеччини в Україні Гансом-Юргеном Гаймзьотом, а також із Генеральним консулом Німеччини в місті Донецьку Клаусом Ціллікенсом.

«Ми вважаємо, що відносини між нашими країнами завжди йшли на користь нашим народам. Нагадаю, що Харків - це єдине місто в Україні, яке отримало чотири нагороди Ради Європа. На сьогодні Харків є інвестиційно привабливим містом, що змінюється на краще. Це пов'язано, у тому числі, з підготовкою до ЄВРО-2012. Ми багато працюємо, щоб створити всі умови для гостей чемпіонату. Сподіваємося бачити вашу команду в Харкові! - зазначив Геннадій Кернес, звертаючись до гостей. - Ще хочу висловити подяку за наше партнерство з містом-побратимом Нюрнбергом, ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з ним».
У свою чергу Ганс-Юрген Гаймзьот повідомив, що перебуває в Харкові вдруге, а вперше приїжджав сюди три роки тому. Також він наголосив на важливості побратимських відносин між Нюрнбергом і Харковом для розвитку українсько-німецьких взаємин.
Відзначимо, що 6 жовтня в місті Харкові з робочим візитом перебувають Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот з дружиною і Генеральний консул ФРН у Донецьку Клаус Ціллікенс.
Мета візиту - проведення урочистого прийому на честь національного свята ФРН - Дня об'єднання Німеччини, який відзначається 3 жовтня з 1990 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини Геннадій Кернес зустрівся з послом Німеччини

Друкувати
Останні новини