Геннадій Кернес зустрівся з послом Бразилії
22 вересня 2016 18:17 Міжнародне співробітництво
Геннадій Кернес зустрівся з послом Бразилії Посол Освальдо Біато заявив про зацікавленість в торгівлі, культурному обміні і навчанні бразильських студентів у Харкові.

22 вересня посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Освальдо Біато (Жуніор) зустрівся з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом. Він призначений в Україну в серпні 2016 року. Освальдо Біато приїхав до Харкова на відкриття Почесного консульства Бразилії і назвав пріоритетом вивчення можливості економічного співробітництва та освітніх проектів.

«Харків відомий високою якістю інженерної освіти, нас також цікавить можливість навчання у вас наших лікарів і фармацевтів», - сказав бразильський дипломат на зустрічі з Геннадієм Кернесом.

За словами посла, вже в листопаді в Україну також прибуде перша комерційна місія Бразилії для налагоджування контактів з оборонними і сільськогосподарськими підприємствами. Освальдо Біато висловив захоплення успіхом української збірної на XV Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

«Третє місце - це фантастичний результат українських спортсменів. Бразилія підкорена їхньою силою і мужністю, вони прославили Україну на весь світ», - зазначив він.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини