Геннадій Кернес запрошує харків'ян на портал Helsi.me
31 березня 2020 08:45 Місто
Геннадій Кернес запрошує харків'ян на портал Helsi.me Харківський міський голова Геннадій Кернес створив свій особистий кабінет на медичному порталі «Helsi.me» і запрошує харків'ян також скористатися послугою онлайн-запису до лікаря.

Як повідомив Геннадій Кернес сьогодні, 31 березня, у своєму Telegram-каналі, вже майже тиждень харків'яни мають можливість записатися до свого лікаря онлайн, не чекати в черзі, а самостійно вибирати лікаря, дату і час прийому. Геннадій Кернес також переконався, що зареєструватися на сайті дуже легко.

«Зайшов на сайт Helsi.me у вкладку «Увійти в особистий кабінет». Ввів свій номер телефону. На телефон прийшло смс з кодом, який я ввів на сайт. Ввів свої ПІБ, дату народження, придумав пароль і натиснув «Зареєструватися». Усе. 30 секунд на реєстрацію, і я можу вибирати фахівця і час прийому. Батьки можуть додати дитину до свого особистого кабінету і також записувати її на прийом.

Процес на спрощення та покращення надання медичних послуг вже йде. Реєструйтеся і приєднуйтесь до системи Helsi.me!» - запросив харків'ян Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини