Геннадій Кернес висловив співчуття родині померлого голови Асоціації лікарів міста Харкова Дмитра Полоза
24 січня 2011 13:27
Геннадій Кернес висловив співчуття родині померлого голови Асоціації лікарів міста Харкова Дмитра Полоза Харківський міський голова Геннадій Кернес висловив співчуття родині голови Асоціації лікарів міста Харкова Дмитра Полоза, який помер 24 січня на 68-му році життя.

«Висловлюємо глибоке співчуття Вам, рідним і близьким Дмитра Дмитровича. Дмитро Полоз був і залишиться в наших серцях людиною найвищих моральних якостей, видатним громадським діячем Харкова, справжнім лікарем, що зберіг здоров’я не одному поколінню харків’ян. Світла пам’ять про нього залишиться в серці кожного, хто знав цю високопрофесійну, щиру, великосердну людину», - йдеться у тексті співчуття міського голови.

Дмитро Дмитрович Полоз народився 27 листопада 1943 року. Трудову діяльність розпочав після закінчення Харківського медичного інституту в 1971 році.

З 1973 року займав посаду головного лікаря міської поліклініки № 11, з 1978 року був заступником головного лікаря міської лікарні № 3, у 1980-1987 роках займав посаду головного лікаря лікарні швидкої медичної допомоги в місті Харкові. У 1987-1991 роках працював в Народній Республіці Мозамбік на посаді радника міністра охорони здоров’я.

У 1993-1997 роках працював директором Територіального медичного об’єднання Московського району. З 1997 року був призначений на посаду головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Харківська міська клінічна лікарня № 2». Його поважали колеги, пацієнти, він був висококваліфікованим керівником та спеціалістом. Під керівництвом Дмитра Дмитровича Полоза до 100-річного ювілею лікарні був відкритий музей та видана книга про її історію.

Дмитро Дмитрович Полоз був головою Асоціації лікарів міста Харкова.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я міста Харкова він неодноразово нагороджувався Почесною грамотою міськвиконкому, Подякою міського голови та відзнаками Харківської обласної державної адміністрації.
 

Друкувати
Останні новини