Геннадій Кернес відкрив літній басейн і стадіон на Салтівці
05 червня 2019 16:10 Місто
Геннадій Кернес відкрив літній басейн і стадіон на Салтівці У дитячому садку, що спеціалізується на оздоровленні, почав роботу «жабник» для загартовування і стадіон.

5 червня Харківський міський голова Геннадій Кернес взяв участь в святі з нагоди відкриття нової спортивної інфраструктури в дитячому садку №454. Відкритий басейн і стадіон до літнього сезону побудовані в 2019 році для індивідуальних і групових занять у садочку, що спеціалізується на оздоровленні дітей.

«Я вітаю вас, впевнений, з довгоочікуваною подією. Ваш дитсадок - один з найстаріших на Салтівці, і у нього дуже важлива місія. Тут вчать займатися спортом, вести правильний спосіб життя. Я радий, що «жабник» і стадіон ми відкриваємо вчасно, до початку літа. Хочу зазначити, що таке поліпшення - це і робота на перспективу, в тому сенсі, що тут проходять навчання і практику фахівці з інших дитсадків. Упевнений, це дасть їм більше знань і досвіду, який, в свою чергу, піде на користь всім дітям в нашому місті», - сказав міський голова, спілкуючись з батьками і дітьми.

Дитячий садок №454 - один з найбільших в Московському районі, до нього ходять понад 300 дітей від 2 до 6 років. У ньому, крім відкритої сьогодні літньої інфраструктури, круглий рік йдуть заняття в обладнаному спортивному залі та критому басейні. Тут проводиться навчання профільних вихователів та інструкторів, також проходять практику студенти Харківського національного педагогічного університету ім Г.С. Сковороди.

Друкувати
Останні новини