Геннадій Кернес відкрив дитячий стадіон на Москалівці
08 жовтня 2019 15:14 Місто
Геннадій Кернес відкрив дитячий стадіон на Москалівці За програмою розвитку дитячого спорту це вже 12 спортивний стадіон у районі, розташований у дошкільному закладі.

8 жовтня Харківський міський голова Геннадій Кернес відкрив багатофункціональний спортмайданчик у дитячому садку №15 Новобаварського району. На ньому обладнані футбольне поле з професійним покриттям, майданчики для баскетболу і волейболу, тренажери та ігрові елементи, бігова доріжка, яма для стрибків, а також місце для навчання правилам дорожнього руху.

У відкритті спортмайданчика взяли участь сім'ї малюків, відбувся парад молодих мам з молодшими братами і сестрами вихованців дитсадка і навіть із собаками.

Геннадій Кернес привітав жителів району з відкриттям стадіону і підкреслив важливість розвитку дитячого спорту в Харкові. «Більшість садочків будувалося без стадіонів. Але ми розуміємо, як змінюється життя - малюки все більше проводять часу за комп'ютерами і в телефонах. Тому, як в школах, так і в садочках, ми максимально швидко намагаємося збудувати спортмайданчики і створити всі умови для активності дітей», - зазначив міський голова.

У дитячий садок №15 ходять понад 300 вихованців. 2019 року в будівлі були відремонтовані комунікації і освітлення, оновлена ​​техніка в пральні та кухні, закінчується утеплення фасаду. Спілкуючись з батьками вихованців після відкриття стадіону, Геннадій Кернес повідомив, що міська рада також планує почати роботи з відновлення басейну, розташованого в будівлі дитсадка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини