Геннадій Кернес веде переговори з харків'янами, які захопили облдержадміністрацію
07 квітня 2014 11:25
Геннадій Кернес веде переговори з харків'янами, які захопили облдержадміністрацію Харків'яни, які захопили будівлю облдержадміністрації, покинуть його після того, коли зрозуміють, що винні у смерті людей на вул. Римарській будуть покарані.
Про це сьогодні, 7 квітня, повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес. За його словами, в будівлі ХОДА знаходяться лише люди, яким важливо знати результати слідства з приводу вбитих людей на вул. Римарській.

«Тут знаходяться харків'яни, які хочуть дізнатися, що відбувається в слідстві з приводу вбитих людей на Римарській. Це головний мотив того, чому вони прийшли в будівлю обладміністрації. Ніякого сепаратизму від цих людей я не чув, я чув тільки одне - вони хочуть, щоб їм розповіли, хто винен у смерті їхніх товаришів. У цьому і полягає суть конфлікту, а якщо у когось є сепаратистські настрої, то я цим людям пояснив, що ніяких референдумів тут не буде, тому що немає відповідного закону», - повідомив Геннадій Кернес.

Також він зазначив, що буде вести переговори з лідерами загарбників. За його словами, активісти просять, щоб правоохоронці залишили будівлю, тоді й вони вийдуть з облдержадміністрації.
Друкувати
Останні новини