Геннадій Кернес: Стадіон «Металіст» буде передано в оперативне управління фахівцям УЄФА в червні
25 січня 2011 14:56
Геннадій Кернес: Стадіон «Металіст» буде передано в оперативне управління фахівцям УЄФА в червні Серед пріорітетів міської влади на 2011 рік - передача стадіону «Металіст» в оперативне управління фахівцям УЄФА для підготовки до ЄВРО-2012 і будівництво прес-центру біля стадіону. Про це 25 січня перед проведенням загальноміського відкритого уроку для старшокласників «Ми - господарі ЄВРО-2012» повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

За словами міського голови, стадіон повинен бути переданий в оперативне управління фахівцям УЄФА на початку червня. Геннадій Кернес повідомив, що в ході його сьогоднішньої зустрічі з директором ЄВРО-2012 в Україні Маркіяном Лубківським обговорювалися питання підготовки Харкова до чемпіонату та етапи виконання містом своїх зобов'язань, зокрема передача стадіону, розміщення вболівальників, інфраструктура та інші.

Міський голова висловив впевненість у тому, що будівництво всіх готелів до ЄВРО-2012 буде завершено вчасно і вимоги УЄФА будуть виконані повністю.

Друкувати
Останні новини