Геннадій Кернес провів особистий прийом в Основ'янському районі
20 вересня 2018 15:13 Місто
Геннадій Кернес провів особистий прийом в Основ'янському районі Для вирішення питань лікування, ремонту житла, облаштування прибудинкових територій на зустріч з міським головою прийшли понад 50 харків'ян.

20 вересня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом громадян в Основ'янському районі Харкова. Більшість з 53 тих, хто звернувся, - пенсіонери та ветерани праці. Подані на прийомі заяви стосуються допомоги в організації та оплаті лікування та реабілітації, надання житла, ремонту покрівель, ліфтів і під'їздів у будинках комунальної власності, реконструкції внутрішньоквартальних доріг і тротуарів, обладнання та доукомлектування спортивних, ігрових і дитячих майданчиків у школах, дитячих садках і дворах житлових будинків.

Група мешканців будинку №20 по вулиці Земівській звернулася по матеріальну допомогу, необхідну після пожежі, що сталася на початку вересня. Потерпілий від вогню будинок відноситься до колишнього відомчого житла і не перебуває в комунальній власності. Незважаючи на це, міські служби візьмуть участь у відновленні покрівлі та ремонті приміщень, в яких сьогодні живуть 6 сімей. Також вони отримають фінансову підтримку.

Основ'янський район утворюють вулиці з переважно старою забудовою, понад п'ятсот будівель мають статут старих. За підсумками прийому прийнято рішення про ремонт 14 під'їздів та 12 покрівель, також в план на 2019 рік внесено роботи з заміни вікон у загальних зонах, ремонту і заміни ліфтів, відновлення фасадів та цоколів.

У п'яти школах Основ'янського району, з ініціативи жителів, будуть розширені і відремонтовані спортивні майданчики, і вже до кінця року будуть здані нові стадіони в загальноосвітніх школах №10 і 120.

Привести до ладу Залізничний сквер - місце відпочинку багатьох жителів району, попросили відразу кілька заявників. За словами Геннадія Кернеса, місто буде виконувати наказ жителів і, для початку, ініціює перехід скверу на баланс міської ради. Після цього буде розроблений план з відновленню скверу, спочатку обмежать в'їзд автомобілів на центральну алею і повернуть освітлення.

І вже до кінця року буде відкритий відремонтований підземний перехід біля Харківського цирку.

 

Друкувати
Останні новини