Геннадій Кернес проголосував на виборах Президента України
21 квітня 2019 15:07 Місто
Геннадій Кернес проголосував на виборах Президента України За його даними, явка виборців у Харкові більша, ніж у першому турі, і в підсумку може скласти понад 70%.

21 квітня Харківський міський голова Геннадій Кернес проголосував на виборах голови держави. Близько 13:30 він приїхав на виборчу дільницю №631273 у Київському районі.

Після голосування Геннадій Кернес зазначив, що результати виборів не вплинуть на виконання планів і зобов'язань міської влади: «Я голосував за мир, за те, щоб люди в Україні жили, а не виживали».

Відповідаючи на питання журналістів, міський голова спрогнозував явку. Він вважає, що на дільниці прийде понад 70% виборців. До полудня явка харків'ян склала майже 20%. «У другому турі активність людей більша. Думаю, що дебати, які відбулися, дали такий результат», - додав він.

Сьогодні проходить другий тур виборів шостого Президента України, на цю посаду претендують чинний голова держави Петро Порошенко і лідер партії «Слуга народу» Володимир Зеленський. У Харкові працює 611 виборчих дільниць, проголосувати можна до 20:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини