Геннадій Кернес привітав львів’ян з Днем міста
07 травня 2011 15:00
Геннадій Кернес привітав львів’ян з Днем міста На урочистій сесії Львівської міської ради, котра приурочена до святкування Дня міста, начальник управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради Андрій Хижняк привітав присутніх від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса з 755-ю річницею міста.  
 
В привітанні Харківського міського голови Геннадія Кернеса особливий акцент поставлений на розвиток принципово нового рівня взаємовідносин між містами.
 
«Харків та Львів виходять сьогодні на новий рівень взаємовідносин. Вже укладений ряд угод про співпрацю в економічній, культурній та соціальних сферах. Обидва наші міста мають багату історію та є видатними центрами великої України. І Харків, і Львів є приймаючими містами чемпіонату Євро-2012 з футболу. Тому, сьогодні дуже актуальною стає співпраця наших міст в спортивній сфері».
 
В привітанні Геннадій Кернес також висловив впевненість, що проведення футбольних матчів стане доброю традицією у стосунках між Харковом і Львовом.
 
«Щиро сподіваюся, що матчі стануть нашою доброю традицією і надалі ще не раз будуть проводитися на території наших міст».
 
Крім цього, начальник управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради Андрій Хижняк від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса запросив львівських колег на святкування Дня міста Харкова.
 
«Запрошуємо вас відвідати Харків і взяти участь у святкуванні дня міста 23 серпня. Впевнений, наше рідне місто вразить Вас своєю гостинністю. Схід та Захід нашої незалежної держави мають бути єдиним цілим. І ми зі свого боку зробимо для цього все можливе - Львів та Харків разом».
Друкувати
Останні новини