Геннадій Кернес привітав ФК «Металіст» зі «сріблом» чемпіонату України
20 травня 2013 13:15
Геннадій Кернес привітав ФК «Металіст» зі «сріблом» чемпіонату України Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав ФК «Металіст» з перемогою над командою «Дніпро» та виходом до Ліги Чемпіонів.

«Це історична перемога, яка викликає гордість і колосальну наснагу. Від імені всіх харків'ян я дякую гравцям команди, Мирону Богдановичу Маркевичу та президенту клубу Сергію Курченко і щиро вітаю команду з виходом у Лігу Чемпіонів!

«Металіст» показує все кращі і кращі результати, очевидно, що нереалізовані амбіції колишнього власника реалізував молодий та амбітний Сергій Курченко. Упевнений, що в основі нинішнього успіху клубу лежать ефективне управління й чітке розуміння завдань, які ставить перед «Металістом» новий президент - не просто сподобатися публіці, а вийти на європейський рівень гри і рівень перемог, відчуваючи за собою любов мільйонів уболівальників і патріотів Харкова та України», - йдеться у привітанні міського голови.

Довідка. ФК «Металіст» 19 травня вперше у своїй історії став срібним призером чемпіонату України з футболу, вигравши вдома з рахунком 2:1 у дніпропетровського «Дніпра». Друге місце дає право команді «Металіст» брати участь у Лізі Чемпіонів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини