Геннадій Кернес: Норми споживання води для харків'ян буде знижено з 1 січня
21 грудня 2016 10:52 ЖКГ
Геннадій Кернес: Норми споживання води для харків'ян буде знижено з 1 січня Норми споживання води для харків'ян з 8,1 куб. м до 6,9 куб. м на людину в місяць планують знизити вже наступного тижня.

Як повідомив сьогодні, 21 грудня, під час сесії міської ради Харківський міський голова Геннадій Кернес, це рішення планується винести на розгляд виконкому 27 грудня.

«Якщо перевести ці цифри в грошовий еквівалент, то це економія до 15 гривень для кожного мешканця в квартирі. Якщо додати до цього послугу з водовідведення, то після 1 січня 2017 року, коли нові норми споживання будуть втілені в життя, кожна людина зможе заощадити від 18 до 20 гривень на місяць», - повідомив Геннадій Кернес.

Довідка. За розпорядженням Харківського міського голови в 2016 році була проведена робота щодо приведення у відповідність існуючих і фактичних норм водоспоживання в житлових будинках комунальної форми власності. У Харківській міськраді була створена спеціальна комісія, яка займалася перерахунком щомісячної норми водоспоживання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини