Геннадій Кернес і міськрада висловлюють співчуття рідним і близьким Юрія Шрамка
02 травня 2019 10:08 Місто
Геннадій Кернес і міськрада висловлюють співчуття рідним і близьким Юрія Шрамка Харківський міський голова Геннадій Кернес, міська рада та її виконавчий комітет, перший заступник міського голови Ігор Терехов висловлюють співчуття рідним і близьким Почесного громадянина Харкова і Харківської області Юрія Шрамка, який помер на 89-му році життя.

«Харківська міська рада, її виконавчий комітет та я особисто висловлюємо глибокі і щирі співчуття у зв'язку з непоправною втратою, що вас спіткала. Юрія Меркурійовича усі знали як мудрого керівника, високого професіонала і добру, чуйну людину. Він зробив неоціненний внесок у розвиток банківської сфери Харкова. Пам'ять про нього і про його добрі справи назавжди залишиться в серцях рідних і близьких, друзів і колег», - говориться у співчутті.

Довідка. Шрамко Юрій Меркурійович народився 2 листопада 1930 року в селищі Червоне Андрушівського району Житомирської області. У 1953 році закінчив філософський факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка. З 1980 по 1987 рік працював на посаді начальника обласного управління Комітету державної безпеки; з 1993 року - заступником голови правління, з 1994 року - головою правління відкритого акціонерного товариства «Реал Банк» - одного з перших комерційних банків України, заснованого в Харкові 30 листопада 1990 року. З 2012 року був віце-президентом ПАТ «Східно-Український банк «Грант».

З ініціативи Юрія Шрамка банки надавали благодійну допомогу дитячим, навчальним, медичним установам, установам культури, релігійним організаціям, ветеранам та інвалідам війни.

Друкувати
Останні новини