Геннадій Кернес і Маркіян Лубківський взяли участь у пробній поїздці на новому тролейбусі
25 січня 2011 16:33
Геннадій Кернес і Маркіян Лубківський взяли участь у пробній поїздці на новому тролейбусі Сьогодні, 25 січня, на площі Свободи Харківський міський голова Геннадій Кернес разом з директором турніру Євро-2012 в Україні Маркіяном Лубківським взяли участь у пробній поїздці на одному з п'яти нових тролейбусів. Машини прибули до Харкова в рамках державної та міської цільових програм підготовки та проведення в Україна фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

«Ми відновлюємо рух тролейбусів великої місткості, які вже давно не їздили по вулицях Харкова. Це перша партія з тих 30 машин, за які ми вже сплатили, - підкреслив Геннадій Кернес. - І сьогодні ж ці тролейбуси вирушать на маршрути возити городян і гостей міста. Будемо перевіряти на міцність ті гарантії, які нам дав виробник».

Нагадаємо, крім цих п'яти тролейбусів, до кінця зими очікується прибуття до Харкова ще двох партій машин. До кінця лютого місто отримає ще 25 тролейбусів. Всі вони великої місткості, сучасні, зручні, обладнані майданчиками для посадки інвалідів, системою кондиціонування. У листопаді 2010 року в рамках згаданих програм за договором між КП «Харківпас» і ТОВ «Львівські автобусні заводи» до Харкова прибули 16 автобусів.

    Геннадій Кернес і Маркіян Лубківський взяли участь у пробній поїздці на новому тролейбусі Геннадій Кернес і Маркіян Лубківський взяли участь у пробній поїздці на новому тролейбусі Геннадій Кернес і Маркіян Лубківський взяли участь у пробній поїздці на новому тролейбусі Геннадій Кернес і Маркіян Лубківський взяли участь у пробній поїздці на новому тролейбусі Геннадій Кернес і Маркіян Лубківський взяли участь у пробній поїздці на новому тролейбусі Геннадій Кернес і Маркіян Лубківський взяли участь у пробній поїздці на новому тролейбусі Геннадій Кернес і Маркіян Лубківський взяли участь у пробній поїздці на новому тролейбусі Геннадій Кернес і Маркіян Лубківський взяли участь у пробній поїздці на новому тролейбусі
Друкувати
Останні новини