Геннадій Кернес: Фінансування перейменування вулиць і проспектів не ляже на плечі харків'ян
20 серпня 2015 14:06 Місто
Геннадій Кернес: Фінансування перейменування вулиць і проспектів не ляже на плечі харків'ян Фінансове навантаження, пов'язане з витрачанням коштів на виконання закону про декомунізацію, зокрема, про перейменування вулиць, не ляже на плечі харків'ян.

Про це сьогодні, 20 серпня, під час інтернет-конференції повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес. Він зазначив, що ці кошти будуть виділені з бюджету міста.

«У міськраді створена робоча група, яку очолює один з моїх заступників. Ми розглядаємо пропозиції, які надходять в цю групу. Наприклад, ми повинні вирішити, як буде називатися проспект Леніна: проспект Науковий або якось по-іншому. Крім того, ви знаєте, скільки було незаконно знесено пам'ятників у Харкові. Зараз замість цих пам'ятників стоять хрести. Але нам треба навести порядок і на цих об'єктах. Тому роботи дуже багато. Надалі ми зберемо розширене засідання топонімічної комісії, і віддамо напрацьовані пропозиції на судження депутатського корпусу», - підкреслив Геннадій Кернес.

Він зазначив, що за законом про декомунізацію на перейменування вулиць дається півроку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини