Фізичні досліди, 3D-друк і кільце всевладдя: в Харкові пройдуть Наукові пікніки
14 вересня 2018 12:29 Освіта
Фізичні досліди, 3D-друк і кільце всевладдя: в Харкові пройдуть Наукові пікніки Фестиваль популяризації науки «Наукові пікніки» увосьме відбудеться в Харкові в суботу, 15 вересня, на пл. Свободи.

За словами організаторів, в рамках фестивалю харків'яни і гості міста зможуть поспостерігати і відтворити хімічні досліди, зрозуміти фізичні закони, зануритися в середньовічну історію, потримати в руках екзотичних тварин, створити кільце всевладдя з «Володаря кілець», надрукувати руку Термінатора на 3D-принтері, зняти власний короткометражний фільм, пересувати предмети звуком, виготовити косметичні засоби за унікальним рецептом, покерувати роботами тощо.

«Наукові пікніки продовжують бути місцем, де кожен відвідувач від маленької дитини до літньої людини зможе сформувати, відновити або підсилити любов до науки, усвідомивши, що освіта може бути цікавою і надихаючою», - повідомила співорганізатор фестивалю Тетяна Баглай.

Планується, що на Наукових пікніках свої програми представлять 60 вищих навчальних закладів, наукових установ і організацій з роботи з дітьми та молоддю.

Вхід на фестиваль - вільний, участь в усіх експериментах - безкоштовна.

Початок заходу - о 13:00.

Місце проведення - круглий сквер на пл. Свободи.

Організатори фестивалю науки - Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту, Харківський міський центр дозвілля молоді, Громадський інформаційно-аналітичний центр для молоді, громадська організація «Центр розвитку громад».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини