Фестиваль моди та Ярмарок стартапів: у Харкові провели низку іміджевих заходів
12 грудня 2018 18:26 Місто
Фестиваль моди та Ярмарок стартапів: у Харкові провели низку іміджевих заходів У Харкові триває реалізація міської програми інноваційної та інвестиційної діяльності та іміджевих проектів.

Як повідомила сьогодні, 12 грудня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, в числі таких проектів - ІІ Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів «Start Fashion»; фестиваль моди і дизайну «Kharkiv Fashion»; змагання з технічних видів спорту і позашляхові змагання RFC; фестиваль вуличної їжі «Food Fest Gastroman»; фестиваль флористики і ремесел «Ivana Kupala Fest 2018»; фотовиставка «Герої нашого міста»; проект «Kharkiv Fashion Business Days 2018» та «Holi Fest».

Також пройшли круглі столи та конференції, присвячені кращим науковим розробкам, IT-стартапам, соціальним і бізнес-проектам; продовжує працювати Школа соціального проектування та грантрайтінга «Open Grants School»; відбулися перший Інноваційний форум і Ярмарок стартапів.

Вікторія Грецька-Миргородська нагадала, що цього року, за версією експертів «Kyiv Smart City Forum 2018», Харків був визнаний кращим інноваційним містом України.

З більш детальною інформацією про інноваційну та інвестиційну діяльність та іміджеві проекти Харкова можна ознайомитися на сайті управління.

Друкувати
Останні новини