Фельдшер швидкої, який постраждав у ДТП на Салтівці, - живий
03 лютого 2016 11:40 Оперативна інформація
Фельдшер швидкої, який постраждав у ДТП на Салтівці, - живий Фельдшер бригади швидкої допомоги, яка вчора потрапила у смертельну ДТП на пр. Тракторобудівників, живий і перебуває в обласній клінічній лікарні.

Про це сьогодні, 3 лютого, повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Вона зазначила, що вчора інформацію про нібито його смерть дали в Департаменті охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації. За її словами, фельдшер знаходиться у вкрай важкому стані.

У лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. О. І. Мещанінова залишаються двоє постраждалих у ДТП - пасажири автобуса, з яким зіткнулася швидка. Один із них - чоловік, у якого щелепно-лицьова травма, а також дитина 11 років, яка знаходиться в нейрохірургічному відділенні. Зараз їхньому життю нічого не загрожує.

Також в обласній травматологічній лікарні перебуває мати 4-річної дитини, яку вчора врятувати не вдалося. Вона прооперована і переведена в реанімацію, її стан оцінюється як вкрай важкий.

Нагадаємо, що напередодні близько 14:40 на пр. Тракторобудівників, в районі будинку №1, сталася аварія за участю машини швидкої допомоги і пасажирського автобуса №204. В результаті зіткнення загинули три людини, різні травми отримали близько десятка осіб.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини