Фахівці надання адмінпослуг можуть працювати у безпечних громадах
06 травня 2022 18:36 Місто
Фахівці надання адмінпослуг можуть працювати у безпечних громадах Працівникам центрів надання адміністративних послуг, де ведуться активні бойові дії, запропонували переїхати у безпечну громаду та працювати за фахом.

Як повідомили у Центрі надання адміністративних послуг міста Харкова, це стало можливим завдяки програмі з релокації, у рамках Шведсько-українського проєкту «PROSTO».

У ЦНАП зазначили, що оскільки з початку воєнного стану центри не працюють, проєкт дуже актуальний для фахівців, які залишаються в країні і хочуть допомагати громадянам. Зокрема, новою можливістю однією з перших скористалася адміністратор ЦНАП міста Харкова Майя Туленкова, яка знайшла можливість бути зайнятою та передавати свій досвід колегам із Центру надання адміністративних послуг Юрковецької громади на Буковині.

«Дякуємо організаторам проєкту і громадам, які приймають та працевлаштовують наших фахівців. Віримо в те, що зовсім скоро ми поновимо свою роботу та будемо чекати зустрічі і ділитися досвідом у нашому рідному місті!» - зазначили у ЦНАП міста Харкова. 

Зазначимо, що проєкт реалізують Міністерство цифрової трансформації України, «PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні» (https://www.facebook.com/870675713070436/posts/2308889222582404/?d=n) та Міністерство розвитку громад та територій України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини