Європейська компанія безкоштовно передала обладнання «Харківським тепловим мережам»
01 липня 2022 10:27 ЖКГ
Європейська компанія безкоштовно передала обладнання «Харківським тепловим мережам» КП «Харківські теплові мережі» отримало безкоштовний технічний вантаж від датського концерну «Danfoss».

Підприємству передали дві тонни запірної арматури для відновлення систем теплопостачання у 250 будинках харків’ян. Гуманітарну допомогу особисто супроводжував регіональний представник «Danfoss - Україна» у напрямку централізованого теплопостачання Андрій Ільченко. В рамках візиту він також відвідав деякі райони Харкова, які  найбільше постраждали від обстрілів окупантів та потребують комплексного ремонту комунікацій.

Наразі перед теплоенергетиками стоїть завдання не просто відновити систему, а де тільки можна покращити її економічні характеристики. Оскільки, за словами Андрія Ільченка, війна триває ще й на газовому фронті. 

«Насамперед зараз потрібно докласти зусиль для того, щоб в опалювальний сезон у будинках харків'ян таки було тепло. У зв'язку з цим компанія «Danfoss» передала «Харківським тепловим мережам» гуманітарну допомогу – запірну арматуру, кульові крани, засувки. Це обладнання необхідне для обслуговування будинків містян», - наголосив Андрій Ільченко.

Своєю чергою перший заступник технічного директора КП «ХТМ» Олексій Лука подякував європейським партнерам за надану допомогу у цей складний час.

«Ще навесні у склади компанії були серйозні влучення снарядів. Пошкодилася значна кількість запірної арматури, і це відразу відчули на ринку. Наразі знайти запірну арматуру і в Європі проблематично, а у нас вона є. Дякую, що простягли руку допомоги», - зазначив Олексій Лука.

Подібний гуманітарний вантаж від концерну «Danfoss» отримали ще кілька міст України, зокрема Миколаїв, де ситуація так само складна.  

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини