Довідка про смерть повинна видаватися безкоштовно
15 квітня 2011 16:24
Довідка про смерть повинна видаватися безкоштовно Хоча деякі комерсанти беруть з родичів гроші, довідка про смерть видається безкоштовно. Про це сьогодні йшла мова на нараді з питань якості ритуальних послуг, що надаються суб'єктами господарювання некомунальної форми власності на території Харкова.
«За останні два тижні видано 153 довідки про смерть, тільки 7 з них пройшли через КП «Ритуал», інші – через приватні структури. При цьому є дані, що приватні структури беруть з родичів померлих гроші за видачу цих довідок: в своїх заявах на ім'я міського голови харків'яни пишуть про факти, коли прямо в морзі на вулиці Дмітрієвська їм рекомендують укласти договір на ритуальні послуги з приватною конторою, у якої в прейскуранті вказана вартість довідки про смерть. Якщо зіставити цифри і факти, виходить, що деякі люди наживаються на смерті харків'ян», - заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.
Міський голова звернувся до всіх посадовців, які мають відношення до системи ритуальних послуг або задіяні в огляді тіл померлих, з настійною рекомендацією чітко слідувати вимогам законодавства України і враховувати в своїй роботі всі нормативні акти, що діють на території міста. «Ми не терпітимемо порушень у сфері ритуальних послуг», - резюмував міський голова.
    Довідка про смерть повинна видаватися безкоштовно Довідка про смерть повинна видаватися безкоштовно Довідка про смерть повинна видаватися безкоштовно Довідка про смерть повинна видаватися безкоштовно Довідка про смерть повинна видаватися безкоштовно Довідка про смерть повинна видаватися безкоштовно Довідка про смерть повинна видаватися безкоштовно Довідка про смерть повинна видаватися безкоштовно Довідка про смерть повинна видаватися безкоштовно Довідка про смерть повинна видаватися безкоштовно
Друкувати
Останні новини