Допитано 13 свідків у справі про кран, що впав на Олексіївці
19 травня 2014 17:52
Допитано 13 свідків у справі про кран, що впав на Олексіївці Слідчі дії на місці, де 17 травня на Олексіївці впав баштовий кран, тривають.
Про це сьогодні, 19 травня, повідомив заступник прокурора Харківської області Костянтин Турков. 

За його словами, цей факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікований за ст. 272 ч. 2 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей) Кримінального кодексу України, що передбачає позбавлення волі на термін до 8 років.

Як повідомив Костянтин Турков, були встановлені 13 очевидців НП. За їхніми словами, перед падінням кран прийшов у рух від пориву сильного вітру, ніби не був ніяк закріплений. «Кранівник теж допитаний. Він заявив, що кран був справний, і жодних претензій щодо несправностей на крані він не висловлював. Чи виконав він всі необхідні дії після закінчення роботи - це одне з питань, яке зараз відпрацьовується», - зазначив заступник прокурора області. 

Нагадаємо, близько 20:00 17 травня на будівельному майданчику в районі Олексіївського ринку через сильний порив вітру обрушився баштовий кран. Він упав на кілька торговельних об'єктів. В результаті НП постраждало шість чоловік: одна студентка загинула на місці події, дві жінки померли пізніше в лікарні від отриманих травм, один студент отримав порізи гомілки, але від госпіталізації відмовився, ще дві жінки перебувають у лікарні швидкої допомоги, одна з них - у реанімації. 

Міська влада надасть постраждалим і сім'ям загиблих матеріальну допомогу.

Друкувати
Останні новини