До уваги ЗМІ! Завтра розкажуть про новий механізм фінансування проектів ОСББ з утеплення будинків
26 липня 2018 17:39 Анонс
До уваги ЗМІ! Завтра розкажуть про новий механізм фінансування проектів ОСББ з утеплення будинків Семінар на тему «Впровадження енергосервісу в бюджетній та житловій сферах міста Харкова» пройде завтра, 27 липня, у Харківській міській раді (пл. Конституції, 7, 3 пов.).

Семінар організований Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України спільно з Регіональним представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта та Харківською міською радою.

На семінарі буде представлено ЕСКО-механізм фінансування проектів ОСББ в частині утеплення і модернізації опалення. У семінарі візьмуть участь радник голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Олексій Корчміт і заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

Початок - о 9:30.

Довідка. ЕСКО (енергосервісні контракти) - це інноваційний механізм фінансування проектів ОСББ в частині утеплення і модернізації опалення. ЕСКО-компанію вибирає ОСББ і отримує такі переваги: ​​економія на оплату послуги опалення (від 50%); утеплення «під ключ» (від проектування до експлуатації); відсутність фінансових і технічних ризиків; підвищення комфорту житлових умов; підвищення комерційної вартості житла (приблизно на 25%).

ЕСКО-механізм фінансування проектів ОСББ вже діє в Києві та Херсоні.

Друкувати
Останні новини