До уваги ЗМІ! У притулку для тварин проведуть семінар для патрульних поліцейських
25 липня 2018 16:17 Анонс
До уваги ЗМІ! У притулку для тварин проведуть семінар для патрульних поліцейських Практичний семінар для співробітників поліції «Правила спілкування дітей з собаками: вдома, на вулиці, в гостях» відбудеться 26 липня в КП «Центр поводження з тваринами».

У заході візьмуть участь співробітники Управління патрульної поліції в Харківській області, які задіяні в проекті «Шкільний офіцер поліції».

В ході семінару кінолог центру Петро Полященко поділиться досвідом правильного спілкування з домашніми та безпритульними собаками, розповість про проблеми, які виявилися в цій сфері під час проведення соціально-освітніх заходів зі школярами, і на практиці покаже, як їх вирішувати.

Крім того, в рамках семінару відбудеться презентація пілотної програми для школярів «Уроки доброти. Школа грамотного власника», завдання якої - підвищити рівень відповідального і гуманного ставлення дітей до тварин, навчити їх правилам спілкування, виховання і дресирування собак, основам ветеринарії, фізіології, генетики. Програма розрахована на один навчальний рік у вигляді додаткового заняття в школі.

Захід проводиться в рамках проекту «Уроки доброти», який реалізує КП «Центр поводження з тваринами» спільно з Управлінням патрульної поліції в Харківській області.

Час проведення семінару - з 10:00 до 12:00.

Місце проведення: пр. Гагаріна, 358.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини