До уваги ЗМІ! У четвер у міськраді розкажуть про набір на інноваційну програму «UPSHIFT Україна»
23 березня 2021 16:44 Анонс
До уваги ЗМІ! У четвер у міськраді розкажуть про набір на інноваційну програму «UPSHIFT Україна» Пресконференція, присвячена набору на інноваційну програму «UPSHIFT Україна» для молоді з Харкова, відбудеться у четвер, 25 березня, у пресцентрі Харківської міської ради.

Як зазначили організатори, «UPSHIFT Україна» – це програма, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті тощо на основі методології «дизайн, орієнтований на людину» (human centered design). В рамках програми учасники проходитимуть тренінги, де отримають знання із проєктного менеджменту, соціального підприємництва та роботи в команді, а також розроблятимуть власні проєкти, на реалізацію яких зможуть отримати до 50 тис грн. Програма втілюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Харківської міської ради та ING Bank.

У ході пресконференції спікери детально розкажуть про переваги програми, її пріоритетні напрямки, етапи та критерії відбору.

Спікери: директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, голова правління ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» Ірина Фоменко, асистент проєктного менеджера «UPSHIFT Україна» Дмитро Лобанов. 

Початок заходу: о 12:00.

Місце проведення: прес-центр Харківської міської ради (вул. Квітки-Основ’яненка, 7, 2-й поверх). Прес-конференція транслюватиметься на офіційному сайті міської ради без подальшого збереження відеозапису.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини