До центрів адмінпослуг звернулося понад 60 тисяч підприємців
18 листопада 2019 18:00 Місто
До центрів адмінпослуг звернулося понад 60 тисяч підприємців 60,5 тис. звернень суб'єктів підприємницької діяльності надійшло до Центру надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділів з січня по вересень цього року.

Про це говориться в інформації про основні показники економічного та соціального розвитку міста Харкова за дев'ять місяців 2019 року, наданої Департаментом економіки та комунального майна.

Повідомляється, що було видано 14,7 тис. дозвільних документів, зареєстровано 1,3 тис. декларацій. До центру надійшло 73,2 тис. звернень юридичних та фізичних осіб з питань реєстрації бізнесу.

Продовжувалася робота з удосконалення веб-сайту «Підприємництво і споживчий ринок міста Харкова». Забезпечується повна і якісна інформаційна підтримка підприємцям у відкритті нового і підвищенні ефективності розвитку діючого бізнесу. На інтернет-сервісі «Ярмарок вакансій» створена інформаційна платформа працевлаштування, де підприємства та організації міста безкоштовно розміщують вакансії.

Підприємцям пропонують дистанційні консультації та допомагають у розробці бізнес-планів, організаційних схем і технологій ведення бізнесу, інвестиційних проектів з урахуванням міжнародних стандартів, проводять тренінги. З початку року на зазначеному ресурсі було зафіксовано близько 780 звернень.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини