До селища для вимушених переселенців в Харкові починають прокладати комунікації
29 жовтня 2014 15:50
До селища для вимушених переселенців в Харкові починають прокладати комунікації Робоча зустріч представників України та Німеччини пройшла сьогодні, 29 жовтня, в Харкові, на місці майбутнього селища для вимушених переселенців з Донбасу.
Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський перевірив ступінь виконання робіт, оглянув вже зібрані модульні будиночки та поспілкувався з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Сторони обговорили технічні нюанси подальшого будівництва та підключення інженерних комунікацій. 

«Для нас це нова справа, але ми її робимо якісно і ретельно підходимо до вирішення всіх питань. У нас повне розуміння і з німецькою стороною, і з місцевою владою. Керівництво міста Харкова робить все для того, щоб будівельні роботи не зупинялися, і вони, як бачимо, тривають», - зазначив Сергій Бочковський. 

Начальник ділянки компанії-підрядника «Спецбуд-3» Віталій Ганжа повідомив, що земляні роботи на майданчику, що займає територію в 9 тис. кв. м, будуть закінчені за день-два. З завтрашнього дня будівельники почнуть прокладання мереж водопостачання та водовідведення. 

Як зазначила референт відділу економічного розвитку та співробітництва Посольства Німеччини в Україні Даніела Бергель, будівництво селища для вимушених переселенців в Харкові ведеться швидше, ніж у Дніпропетровську та Запоріжжі, і це дозволяє говорити, що роботи будуть виконані в строк - до 20 грудня. 

За словами Сергія Бочковського, на початку листопада до Харкова прибуде чергова партія гуманітарної допомоги з Німеччини для переселенців з Донбасу, яка складатиметься з медикаментів, побутової техніки, теплого одягу, технічного обладнання для будівництва модульних будиночків. 

Нагадаємо, що проект з надання тимчасового житла жителям Донецької та Луганської областей в зимовий період реалізується на кошти, виділені урядом Німеччини Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ). 

Перші три родини переселенців з Донбасу отримали сертифікати на проживання в селищі з модульних будиночків 14 жовтня під час візиту до Харкова федерального міністра економічного співробітництва та розвитку Німеччини Герда Мюллера.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини