До проєкту «Картка харків'янина» приєдналася мережа книжкових магазинів
08 жовтня 2021 15:33 Місто
До проєкту «Картка харків'янина» приєдналася мережа книжкових магазинів Мережа книгарень «КнигоЛенд» стала офіційним партнером проєкту «Картка харків'янина» і впроваджує систему знижок для жителів міста.

Так, по картці жителям Харкова надається знижка на десятки тисяч книг різних жанрів. Скористатися «Карткою харків'янина» її власники можуть у всіх магазинах мережі.

Зазначимо, що недавно процес технічної інтеграції в систему проєкту завершила мережа аптек «9-1-1», яка надає харків'янам знижку 5% на товари першої необхідності. Також за «Карткою харків'янина» можна безкоштовно відвідати Харківський зоопарк і безконтактно оплатити проїзд у міському транспорті. Поступово до системи проєкту підключаться понад 150 підприємств, серед яких - супермаркети, аптеки, заправки, заклади громадського харчування та ін.

Нагадаємо, в місті працює «гаряча лінія», куди можна звернутися з питань, пов'язаних з «Карткою харків'янина». Поставити питання і уточнити необхідну інформацію можна за телефоном: 725-15-35.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини