До кінця літа в Харкові реконструюють кілька трамвайних переїздів
09 серпня 2017 16:29 Інфраструктура
До кінця літа в Харкові реконструюють кілька трамвайних переїздів Нові трамвайні колії укладають на перехрестях пр. Перемоги і вул. Клочківської, а також на перехресті вул. Клочківської з узвозом Клочківським і в бік Новоіванівського мосту.

Сьогодні, 9 серпня, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов оглянув хід робіт.

«Ми використовуємо для реконструкції шляхів різні сучасні технології. На значущих великих переїздах укладаємо монолітні плити. Нові технології дозволяють зменшити рівень шуму і вібрації і збільшити термін експлуатації шляхів. На перехресті Клочківської і Перемоги плануємо відкрити рух 1 вересня», - повідомив в ході огляду об'єкта Ігор Терехов.

На вулицях Маршала Конєва та Великій Панасівській зараз зняли старі рейки, після чого покладуть нові і відремонтують дорогу. «На вулиці Великій Панасівській буде нова дорога з виходом на Кільцеву. Це дуже добре, тому що вона зможе прийняти великий потік транспорту і трохи розвантажити центральні вулиці», - зазначив перший віце-мер.

Також, за його словами, трамвайні колії і дорожнє полотно реконструюють на вул. Гольдбергівській. А на вул. Героїв Праці до Дня міста закінчать реконструкцію трамвайного переїзду в районі виходу зі станції метро в бік гіпермаркетів.

Ігор Терехов зазначив, що стоїть завдання реконструювати не тільки основні магістралі, а й всі дорожні артерії, які ведуть до центру, відремонтувати дороги в різних житлових районах. Як приклад, сьогодні перший віце-мер відвідав Сортировку. Там уклали новий асфальт на вул. Беркоса і планують продовжити роботи на інших ділянках.

Як зазначив Ігор Терехов, хоч цей рік і став роком внутрішньоквартальних доріг - буде відремонтовано 319 доріг, триває реконструкція десятка дорожніх полотен по всьому Харкову - капітальний ремонт пр. Тракторобудівників, Корсиківського шляхопроводу, йдуть роботи на пр. Льва Ландау. Реконструйовано певні ділянки вулиці Клочківської: на ній розширюють проїжджу частину, змінюють комунікації. Реконструкція Московського проспекту в цьому році зупиниться на перехресті з вул. Харківських Дивізій, а в 2018 році роботи будуть продовжені.

«На наступний рік плани з ремонту міських доріг не менш масштабні», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини