До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило
07 травня 2011 16:45
До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило Святійший Патріарх Кирило - єпископ Російської православної церкви, Патріарх Московський і всієї Русі, предстоятель Російської православної церкви Кирило прибув до Харкова.

В аеропорту його зустрічали Предстоятель УПЦ Московського патріархату, митрополит Київський і всієї України Володимир, віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Віктор Тихонов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов і представники Харківської єпархії. Крім цього, Патріарха також зустрічали Надзвичайний і Повноважний посол Росії в Україні Михайло Зурабов, Генеральний консул Росії в Харкові Всеволод Філіпп.

Сьогодні о 16:20 Патріарх Московський і всієї Русі Кирило побуває у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі Харкова.
Увечері о 18:00 Патріарх Кирило візьме участь в Урочистій Академії, присвяченій 90-річчю з дня народження митрополита Харківського і Богодухівського Никодима, яка відбудеться в Харківському національному академічному театрі опери та балету.

«Я з особливим почуттям ступаю на цю землю. Харків - це центр однієї з найпотужніших єпархій Російської православної церкви та Української православної церкви. І привід для візиту чудовий - 90 років від дня народження владики Никодима, котрого я знаю з 1964 року. Я приїхав, щоб зустрітися з ним, поклонитися харківським святиням, побачити життя харків'ян, природу цього краю і помолитися разом з вами», - відзначив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило.


Нагадаємо, завтра 8 травня о 9.00. на площі Свободи Патріарх Московський і всієї Русі Кирило та Митрополит Київський і всієї України Володимир здійснять Божественну літургію. Початок дійства і прямої трансляції на Першому національному каналі та на телеканалі ХОДТРК о 9:00. Після закінчення богослужіння о 12:15 предстоятель РПЦ візьме участь у церемонії покладання вінків до Меморіалу Слави.
    До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило До Харкова прибув Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило

Друкувати
Останні новини