До Дня української писемності у харківських школах пройшов конкурс юних філологів
10 листопада 2020 16:57 Освіта
До Дня української писемності у харківських школах пройшов конкурс юних філологів Міський конкурс знавців української мови «Філолог-Ерудит» відбувся серед учнів 4-7-х класів закладів загальної середньої освіти міста Харкова.

Як повідомили у Департаменті освіти, захід відбувся в рамках Дня української писемності та мови з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, розширення і поглиблення знань школярів з української мови, а також для виховання почуття національної гідності та патріотизму.

У конкурсі взяли участь 13 тис. 140 учнів 4-7-х класів зі 143 закладів освіти міста. Чотирикласники вперше приєдналися до конкурсу і виконували завдання в школах, а учні 5-7-х класів - дистанційно.

Завдання були розміщені 9 листопада на сайті Департаменту освіти, який організував конкурс. Діти мали виконати 10 завдань універсального характеру, що охоплювали всі розділи мовознавства та були складені так, аби забезпечити рівні можливості їх виконання. Юні філологи продемонстрували вміння розв’язувати лінгвістичні задачі, конструювати мовні одиниці, редагувати тексти та виконувати творчі роботи. За результатами конкурсу переможців визначили в кожному закладі освіти. 

Зазначимо, що також 9 листопада школярі та вчителі закладів освіти міста долучилися до написання XX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини