До Дня Перемоги в Харкові пройде свято для ветеранів і виступлять військові оркестри (програма заходів)
27 квітня 2016 14:12 Місто
До Дня Перемоги в Харкові пройде свято для ветеранів і виступлять військові оркестри (програма заходів) Заходи, присвячені святкуванню 71-ї річниці перемоги у Другій світовій війні, пройдуть в квітні-травні у Харкові.

У бібліотеках, музичних школах і школах мистецтв будуть організовані концерти та вечори пам'яті, в школах - уроки за участю ветеранів, а також відбудеться низка масштабних спортивних змагань.

9 травня о 8:00 розпочнеться церемонія покладання квітів до пам'ятника маршалу Жукову, о 9:00 - біля Меморіалу Слави в Лісопарку, о 10:45 - біля пам'ятника Воїну-визволителю на вул. 23 серпня.

У День Перемоги в Харківському національному університеті ім. Каразіна для ветеранів проведуть святкову програму «Заспіваймо, друзі!» (початок - о 10:30). Біля оперного театру покажуть художні фільми про Другу світову війну (початок - о 11:00), а ввечері виступлять військові оркестри (початок - о 16:00). Крім того, впродовж дня у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького проходитиме фестиваль «Вклонімося великим тим рокам».

З повним списком заходів, присвячених святкуванню 71-ї річниці перемоги у Другій світовій війні, можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини