Для робітників «Харківводоканалу» придбали водозахисний спецодяг
08 грудня 2021 17:12 ЖКГ
Для робітників «Харківводоканалу» придбали водозахисний спецодяг Для бригад комунального підприємства «Харківводоканал» придбали новий спецодяг для роботи у складних умовах.

Як повідомив сьогодні, 8 грудня, начальник відділу матеріально-технічного забезпечення служби логістики КП «Харківводоканал» Олександр Рарог, для робітників придбали 120 сучасних водозахисних костюмів.

За його словами, спеціальна комісія попередньо вивчила зразки спецодягу різних виробників, оцінила їхню якість та перевірила під час проведення ремонтних робіт на мережах. У результаті бригади отримали водозахисні костюми, які особливо потрібні під час ремонту магістралі без відключення мережі від водопостачання.

«Такий комплексний підхід дозволяє купувати високоякісний, надійний спецодяг для виконання працівниками завдань за будь-яких погодних та виробничих умов», - підкреслив Олександр Рарог.

За його словами, працівникам різних професій купують спецодяг залежно від роботи, що виконується. Наприклад, у зварювальників є не лише гарна форма, а й надійні засоби захисту. У ремонтників, зайнятих дорожніми роботами, - спеціальні жилети зі світловідбивачами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини