Для пасажирів та громадського транспорту Харкова розробляється План сталої мобільності
18 листопада 2021 14:04 Транспорт
Для пасажирів та громадського транспорту Харкова розробляється План сталої мобільності Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) розробляє План сталої мобільності.

Про це сьогодні, 18 листопада, повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов під час круглого столу, присвяченого питанням роботи пасажирського електротранспорту у Харкові.

За його словами, цей документ міститиме пропозиції щодо розвитку та змін маршрутної мережі, розподілу потоків напрямку транспорту тощо.

«Ми реально розумітимемо, звідки і куди їдуть люди, як швидше доїхати з однієї точки міста в іншу. Проводяться дослідження, які покажуть пасажиропотоки у різних районах Харкова, що дозволить оптимізувати мережу маршрутів. Звісно, ​​для цього треба напрацювати певну статистику. Тому одна з наших позицій - на початку 2022 року, у лютому-березні, ми приберемо готівку в комунальному пасажирському транспорті. Сплатити проїзд можна буде лише за допомогою«E-ticket» або «Картки харків'янина». Ось це і дасть нам реальну статистику, яка ляже в основу змін у транспортній мережі», - зазначив Євгеній Водовозов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини