Для обслуговування сміттєвозів КП «КВПВ» побудують дві мийки
15 лютого 2012 17:25
Для обслуговування сміттєвозів КП «КВПВ» побудують дві мийки Для обслуговування великовантажних автомобілів комунального підприємства «Комплекс з вивезення побутових відходів» побудують дві мийки.

Про це сьогодні, 15 лютого, повідомив директор КП «КВПВ» В'ячеслав Мустафін.
Він зазначив, що мийки побудують у 2012 році на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів та по вул. Маршала Федоренка.
За словами директора підприємства, мийку в Дергачах буде побудовано коштом «Муніципальної компанії поводження з відходами», мийку на вул. Маршала Федоренка - за гроші підприємства «КВПВ».
«Поки що автомобілі миємо на міських мийках. Але це дуже обтяжливо, усе-таки потрібно мати свою мийку», - зазначив В'ячеслав Мустафін.
Він уточнив, що мийка на вул. Маршала Федоренка поки буде розрахована на три місця для таких автомобілів, як триосевий «КАМАЗ».
«Якщо ми закупимо гарне, сучасне обладнання, то зможемо вимити машину за 20 хвилин, щодня - близько 70 машин. Мийка працюватиме цілодобово. Ми зможемо без проблем обслуговувати весь наш парк», - додав директор підприємства «Комплекс з вивезення побутових відходів».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини