Для харківської молоді проводять безкоштовні тренінги з саморозвитку
10 грудня 2014 17:42 Суспільство
Для харківської молоді проводять безкоштовні тренінги з саморозвитку Тренінги для лідерів студентського самоврядування та громадських організацій проводять у Харкові.

Зокрема, сьогодні, 10 грудня, в клубі «Safari Hall» молодих людей вчили працювати в команді. Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, дати можливість молодим людям попрацювати в команді - значить згуртувати їх для реалізації нових ідей і проектів.

За його словами, лідери студентського самоврядування, громадських організацій та школи лідерства «Міст» регулярно організовують спільні заходи, для них проводять різноманітні тренінги та майстер-класи, щоб навчити їх реалізовувати свої проекти. «2014 рік був для нас непростим, але ми провели всі заходи, які запланували, в тому числі і спортивні. Думаю, сьогодні ви покинете цей зал, отримавши ще більше бажання реалізовувати себе», - звернувся до молодих людей Олександр Попов.

У свою чергу начальник управління у справах сім'ї та молоді Костянтин Підгорний повідомив, що наступного року в місті для молоді проведуть цикл тренінгів. Створивши єдину платформу для спілкування, молодим людям допоможуть набути всі необхідні навички майбутніх лідерів. Основними темами таких тренінгів стануть: соціальна робота, робота з інвесторами, реалізація старт-ап проектів. Майстер-класи проводитимуть безкоштовно, регулярно, в них зможуть брати участь всі бажаючі.

Організатори заходів - управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини