Дітям - пацієнтам лікарні №16 передали подарунки з Австрії
22 березня 2018 16:52 Суспільство
Дітям - пацієнтам лікарні №16 передали подарунки з Австрії Менеджер проекту «Діти Чорнобиля» австрійської екологічної організації «Глобаль 2000» Юлія Друмель сьогодні, 22 березня, відвідала Харківську міську дитячу клінічну лікарню №16.

Вона провела переговори з керівництвом лікарні щодо поставок необхідного медичного обладнання, оздоровлення в Австрії пацієнтів, що перебувають на лікуванні в гематологічному відділенні лікарні, і передала дітям подарунки з Австрії.

Також Юлія Друмель відвідала неврологічне відділення та відділення паліативної допомоги для дітей у Харківській неврологічній лікарні №5, куди буде направлена гуманітарна допомога.

Нагадаємо, що австрійська організація «Глобаль 2000» поставить нове обладнання для реанімаційного відділення Харківської міської дитячої клінічної лікарні №16. Також цього року при допомозі благодійників 12 пацієнтів онкогематологічного відділення лікарні пройдуть оздоровлення в австрійському місті Ібс.

Харківська міська рада співпрацює з організацією «Глобаль 2000» вже 22 роки. Австрійська неурядова екологічна організація існує на спонсорські кошти противників атомних електростанцій і надає допомогу українським дітям, які постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи, дітям з онкологічними захворюваннями з Харківської, Луганської, Київської та Івано-Франківської областей, а також переселенцям із зони АТО.

Друкувати
Останні новини