Дитяча музична школа №10 дала звітний концерт під відкритим небом
04 червня 2021 20:31 Культура
Дитяча музична школа №10 дала звітний концерт під відкритим небом Випускний бал і звітний концерт Дитячої музичної школи № 10 відбулися сьогодні, 4 червня, в сквері «Стрілка».

Випускний бал і звітний концерт поєднали в одне велике свято, учасниками якого стали учні школи, їхні викладачі і батьки. І вперше випускний пройшов під відкритим небом.

Як зазначила голова Адміністрації Основ'янського району Ганна Головчанська, ідея провести випускний бал і концерт на відкритому майданчику народилася спонтанно, але цілком зрозуміло в зв'язку з пандемією коронавірусу. Педагоги та учні музичної школи із задоволенням відгукнулися на цю пропозицію. Правда, концерт через погану погоду довелося кілька разів переносити. «Але сьогодні зірки на нашому боці. Я думаю, це стане новою доброю традицією», - зазначила Ганна Головчанська.

Директор музичної школи Маріанна Фельдман розповіла, що учні та педагоги трохи хвилювалися, адже виступати в такому форматі доводилося вперше. Але харків'яни, які прогулювалися в сквері і зупинялися послухати музику, не бентежили виконавців, навпаки, змушували ще більше викладатися.

«Сьогодні публіці свої таланти продемонстрували наші оркестри, хори, дуети, тріо та багато інших. Всі вони лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Я думаю, такі дитячі концерти та свята під відкритим небом стануть справжньою родзинкою нашого міста», - зазначила директор школи.

Зазначимо, в концерті взяли участь ансамбль оркестрового відділу ДМШ №10, ансамбль народних інструментів «Візерунок», оркестр шумових інструментів «Золоті дзвіночки», учениці фортепіанного відділу - сестри Софія і Марія Каменєви, гітарний дует братів Уразовських, учень оркестрового відділу по класу скрипки Дмитро Розумний, учениця по класу скрипки Марія Клещевіч, фортепіанний дует Захарій Чумак та Анастасія Свергуненко, хор молодших і середніх класів та ін.

Крім музикантів свою творчість продемонстрували і юні художники, які влаштували виставку своїх робіт. На завершення вечора в небо випустили голубів і влаштували феєрверк.

Довідка. Історія Дитячої музичної школи №10 бере початок в 1929 році, коли в Харкові була заснована Робоча консерваторія. Після Другої світової війни навчальний заклад було перетворено в Харківську вечірню музичну школу, а пізніше було розділено на два навчальних заклади - на вечірню школу для підлітків і дорослих та дитячу музичну школу. Протягом усієї своєї історії заклад залишається одним із центрів культурно-просвітницької діяльності в районі. Школа бере активну участь у всіх районних, обласних та міських заходах. У школі навчаються понад 300 учнів, в тому числі діти з багатодітних сімей, діти з особливими потребами, діти з сімей переселенців. Учні школи перемагають на різних міжнародних, всеукраїнських, обласних та інших творчих змаганнях.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини