Дитяча клінічна лікарня №16 отримала гуманітарну допомогу
14 вересня 2021 16:50 Медицина
Дитяча клінічна лікарня №16 отримала гуманітарну допомогу Харківський обласний центр заготовки та переробки плазми «Харків-Плазма» передав гуманітарну допомогу Міській клінічній дитячій лікарні №16.

Сертифікат на отримання лікарських засобів на суму понад 100 тис. грн керівництву медустанови сьогодні, 14 вересня, вручили представники третьої бригади оперативного призначення ім. полковника Петра Болбочана Національної гвардії України, які займаються донорством.

Як повідомила в. о. головного лікаря медустанови Марина Кучеренко, підприємство «Харків-Плазма» допомагає дитячій лікарні з 2020 року і в рамках укладеного договору про співпрацю на благодійній основі передає такі лікарські препарати, як «Альбумін», «Гемостатична губка» та «Біовен Моно».

«У лютому минулого року «Харків-Плазма» передала нам препарати на суму понад 130 тисяч гривень. А за шість місяців 2021 року ця сума вже склала понад 100 тисяч. Для багатьох наших пацієнтів це життєво необхідні ліки. Наприклад, завдяки наявності препарату «Біовен» наші фахівці з відділення інтенсивної терапії можуть проводити активну іммунопідтримку пацієнтів з дуже важкими формами захворювань, зокрема, пневмоніями», - розповіла в. о. головлікаря.

Своєю чергою медичний директор «Харків-Плазми» Олександра Полякова зазначила, що плазму, яку заготовлює підприємство, в повному обсязі відправляють на київський завод «Біофарма», де з неї виготовляють лікарські препарати.

«Зараз підприємство виробляє понад 17 найменувань різних лікарських засобів. Надалі за заявкою лікувального закладу завод відбирає потрібні препарати, і ми, за можливістю, безкоштовно передаємо ці ліки 16-тій лікарні», - розповіла вона.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини