Діти із зони бойових дій відвідали харківський дельфінарій
02 липня 2015 14:27 Суспільство
Діти із зони бойових дій відвідали харківський дельфінарій Молоді люди з обмеженими можливостями та діти-переселенці, які прибули до Харкова із зони бойових дій, сьогодні, 2 липня, відвідали Харківський дельфінарій «Немо».

На виставу до дельфінарію прийшло понад 100 чоловік. Як повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова Рубан, такий захід проводиться вчетверте. За її словами, відвідування дельфінарію - це не просто відпочинок, а ще й можливість поліпшити психологічний стан людей, адже дельфіни передають людям особливу енергію і дарують гарний настрій.

Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що місто продовжує всіляко допомагати людям, які вимушено покинули свої будинки на сході країни. Їм надають необхідну медичну та гуманітарну допомогу. Крім того, в кінці минулого місяця 26 дітей, які проживають в модульному містечку для переселенців, вирушили на відпочинок та оздоровлення в санаторій «Березівські мінеральні води». Прийняти переселенців готові та міські територіальні центри, розраховані на 120 чоловік.

Заступник міського голови повідомила, що наступного разу молоді люди з обмеженими можливостями та діти з сімей переселенців зможуть безкоштовно відвідати дельфінарій в перших числах серпня.

Сьогоднішнє відвідування дельфінарію було організовано з ініціативи Харківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» в рамках роботи клубів спілкування «Клуб зустрічі друзів» та «Сімейний клуб» за підтримки Харківської міської ради. Крім того, співорганізатором заходу виступила громадська організація «Суверенний рицарський орден Христа-Спасителя».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини